niedziela Luty 25th 2018

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Konkurs „Przyjaciel Na Czterech Łapach”

Konkurs: „Przyjaciel Na Czterech Łapach”

Może blog nie osiągnął tyle, od ilu miał być konkurs, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by go zacząć. Przecież liczba rośnie w tempie a to dopiero drugi tydzień! Temat będzie dowolny, i posiadał dwie kategorie. Zdjęcie musi być z tego roku i przedstawiać waszego psa.

 

Zasady konkursu” Przyjaciel na czterech łapach”

Zdjęcie: Przyślij zdjęcie twojego psa, które pokazuje co pies lubi robić, lub jak jest. Może to być parę zdjęć w jednym. Jeśli mamy dwa psy, można wysłać dwa zgłoszenia do konkursu. Zdjęcia wysyłamy  na psiswiat@onet.pl obowiązkowo podajemy imię i nazwisko ( nie będą udostępniane). Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić czy wypełniliście oczekiwania.

Zasady konkursu” Przyjaciel na czterech łapach”

 

opis: Może być dowolny, musi opisywać życie swojego psa. Opisy zostawiamy w komentarzu. UWAGA! Nie może być on anonimowy.

 

Sponsorem nagrody w kategorii komentarz jestem ja, a zdjęcia-  Szarpaki polarowe dla psów .

Zasady konkursu” Przyjaciel na czterech łapach”

Co trzeba zrobić by wziąć udział:

* Polubić stronę sponsora: KLIK

* Polubić stronę sponsora (mnie) : KLIK

 *(dla kategorii opis) podać swój mail.

Zasady konkursu” Przyjaciel na czterech łapach”

Nagrody:

Zdjęcie: Szarpak duży około 60 cm. Kolory i wzór wybiera zwycięzca. Na stronie [KLIK] widzimy ich wielkość.

Opis: Nagrodą za opis jest chusta dla psa, dostępne wzory i kolory zostaną przesłane do zwycięzcy.

Dodatkowo : jeśli w konkursie weźmie udział ponad 1000 osób , rozdana zostanie jeszcze jedna chusta.

 

 

Zasady konkursu” Przyjaciel na czterech łapach”

*Konkurs trwa do nowego roku. ( 01.01.2014)

*Można wziąć udział w dwóch kategoriach.


Komentarze czytelników

5 komentarzy do “Konkurs „Przyjaciel Na Czterech Łapach””

 1. Zdjęcia z nagłówka bloga są genialne. Myślę, że dużo podobnych zostanie przesłanych do ciebie w ramach konkursu. Sam niestety jestem z dala od mojego psa, ale po powrocie z misji będę zaglądał na bloga – może natrafię na kolejna edycję konkursu.

 2. ~Kiwi122 pisze:

  Świetny blog, aż sama wysłałam już zdjęcia psiaka :D
  Heheheh miło tu ;3

  http://kazda-chwila-moze-byc-ostatnia.blogspot.com/

 3. ~Iza Gromek pisze:

  Nagłówek na blogu jest genialny. Ciekawy pomysł z tym konkursem. Może i też wezmę udział? No nie wiem, muszę się jeszcze namyśleć. :D

  zapraszam do mnie i liczę na rewanż;
  http://life-one-direction-imaginy.blogspot.com/

 4. ~Figusiaa ;3 pisze:

  KATEGORIA KOMENTARZ :)

  Chcę opowiedzieć o Fidze – mojej najlepszej psiej ( i nie tylko ) przyjaciółce. Ma ona 2 latka i jest sznaucerką miniaturową <3 Kocham ją całym sercem <3 Dzięki niej nauczyłam się cechy, której mi od dawna brakowało – cierpliwości. Historia jak ją dostałam. Fakt faktem wgl. nie wiedziałam, że dostanę psa. Pewnego kwietniowego dnia pewna Pani przyjechała do nas do domu z małym sznaucerkiem w koszyczku. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w niej <33 Była taka malutka, że mieściła się w małym dzbanku <3 Gdy wyszła pierwszy raz na nasz ogródek z trawy wystawał tylko czubek jej główki :) I tak fajnie przeskakiwała trawę :D Pierwsza noc była straszna :( Zostawiliśmy ją w legowisku w kuchni, a ona tam przez całą noc piszczała :'( Dostałam ją w sobotę, a najbardziej piszczała przez sobotę i niedzielę. Na dodatek kolejnego dnia była szkoła i ja wgl. wtedy nie spałam :( No, ale to mnie nie obchodziło. Wreszcie miałam pieska! Kolejne dni, tygodnie, miesiące mijały. Pewnego razu Figusia uciekła. To było straszne. Płakałam. Całe szczęście się odnalazła <3 Teraz Figa ma już 2 latka, w lutym 3 :) Jest bardzo mądra, szybko się uczy. Jak przychodzę do domu, bierze swojego misia i chodzi z nim, ucieka i mruczy :) To takie słodkie <3 Teraz umie dość sporo sztuczek :) Trenuję z nią 3 sporty kynologiczne amatorsko (agility, dogfrisbee i rally-o), z czego będziemy chodzić niedługo do klubiku :) Kocham ją przeogromnie <3 Jest moim oczkiem w głowie. Gdyby nie ona … sama nie wiem co by było … dzięki niej moje życie jest wspaniałe! Dzięki niej odkryłam moje pasje czyli psy, fotografię oraz grafikę komputerową. Wszystko dzięki Fidze, bo to jej zaczęłam robić zdjęcia oraz je przerabiać w różnego rodzaju programach do obróbki :) Rozwesela mnie <3 Nie wyobrażam sobie życia bez niej, chociaż niestety muszę się liczyć z tym …, że ten dzień nadejdzie :'(

 5. KATEGORIA : KOMNTARZ
  Cześć ! :) Chciałabym Wam wszystkim mojego psa Prima :3
  Jest on cudnym rudym spanielkiem, ma 2 lata ;) Primo juest bardzo zwariowany razem ćwiczymy kilka psich sportów min. : Flyball, Agility, Rally-O, Bikejoring ( amatorsko ), Dogtrekking ( amatorsko ).
  Rudy jest naprawde wysportowany kocha się ze mną bawić.. Umie ok. 40 sztuczek <3 Jest moim najlepszym przyjacielem, spędzam z nim każdą wolną chwilę i robie wszystko by go mocno kochać <3
  Mój pies jest cudowny ! I nie wyobrażam sobie życia bez niego ;*
  Życzę innym powodzenia ;)

Komentuj